Pozice: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR [řada firemních benefitů]Zpět na výpis

Pozice: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR [řada firemních benefitů]
Oblast vykonávání práce: Moravskoslezský
Požadované vzdělání:
Obor: Strojírenství
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR [řada firemních benefitů](swalfun)

Popis pozice
- návrhy mechanických dílů a součástek
- aktivní účast a participace při projektech
- tvorba projektové dokumentace, analýza rizik, FMEA, kalkulace tolerancí
- dohled nad dodržováním interních a externích standardů
- specifikace testování během vývojové fáze
- testování a stavba prototypů
- zodpovědnost za úspěšnou implementaci výrobku do výroby
- spolupráce a konzultace s dodavateli a zákazníky

Požadujeme
- VŠ vzdělání, zaměření strojní
- 5 let praxe z automobilového průmyslu se zaměřením na sedačkové systémy
- schopnost samostatného konstruování mechanických součástí na úrovni dílů a sestav, vč. tvorby výkresové dokumentace
- znalost technologií zpracování plastů
- dobrá znalost CAD a CATIA V5
- komunikativní znalost AJ

Nabízíme
- zázemí silné nadnárodní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- využití cizích jazyků
- osobní a profesní růst - vzdělávací program
- moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv
- dovolená navíc
- pružná pracovní doba
- dotované stravování
- příspěvky na dopravu, penzijní připojištění atd...
- místo pracoviště na Novojičínsku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte na e-mailu: rychnov@manmark.cz
ManMark/PR Office, Svatohavelská 1054, 51601 Rychnov nad Kněžnou
Datum registrace: 19.11.2014