Pozice: Výrobní operátor,Třinec,od 19000 Kč,přímo pod kmenZpět na výpis

Pozice: Výrobní operátor,Třinec,od 19000 Kč,přímo pod kmen
Oblast vykonávání práce: Moravskoslezský
Požadované vzdělání: Vyučení v technickém oboru
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho významného klienta se sídlem v Třinci hledáme fyzicky zdatné, zkušené a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.

NABÍZÍME:
• Zaměstnání v prosperující zahraniční společnosti.
• Motivující finanční ohodnocení – 19000 Kč/měsíc + 1000 Kč docházkový bonus.
• Bonus po skončení zkušební doby v hodnotě 1900 Kč.
• Zajištění stravy a pitného režimu na pracovišti.
• Dovolená 5 týdnů.
• Práce ve třísměnném provozu (týden ranní, týden odpolední, týden noční, víkendy volné).
• Smlouva na HPP.
• Nástup: ihned.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Obsluha strojů a zařízení výrobní linky.
• Manipulace s výrobky na hale.
• Plnění stanovených výrobních norem.

POŽADUJEME:
• Vyučení v technickém oboru.
• Praxe ve výrobní společnosti.
• Orientace ve výkresové dokumentaci, práce s měřidly.
• Ochota pracovat i v nepřetržitém provoze - od 1.12.2017 přechod na 12ti hodinové směny (2+2+2).
• Fyzickou zdatnost, manuální zručnost.
• Samostatnost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Datum registrace: 22.08.2017

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com