Pozice: Výrobní operátor/ka –Hranice – 18.000Zpět na výpis

Pozice: Výrobní operátor/ka –Hranice – 18.000
Oblast vykonávání práce: Olomoucký
Požadované vzdělání:
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho klienta, automotive společnost v Hranicích, hledáme manuálně zručné kandidát/ky na pozice Operátor/ka výroby.
Hledáme zodpovědné kandidáty, kteří mají chuť pracovat, na oplátku vám nabízíme zázemí atraktivní společnosti a velmi dobrou mzdu v regionu.

Co nabízíme?
- nenáročnou práci pouze na 2-směnný provoz
- směny pouze v týdnu s volnými víkendy
- atraktivní mzda 18.000 Kč
- stravenky, extra dovolená a další benefity
- zázemí stabilní společnosti a smlouvu na HPP

Co budete dělat?
-Jednoduchá kompletace výrobků a dílů a následná kontrola
-Práce u výrobní linky nebo u strojů
-/ Možnost postoupit na specializované pozice Kontrolor a Koordinátor, v tuto chvíli hledáme i Operátora CNC /

Co od vás požadujeme?
- chuť pracovat
- manuální zručnost
- zkušenosti z výroby výhodou, nikoli podmínkou

Místo pracoviště: Hranice
Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte reagovat! Těšíme se na spolupráci s Vámi. V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu:

nikol.bucharova@adecco.com

Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Datum registrace: 19.01.2017

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com