Pozice: Výrobní mistrZpět na výpis

Pozice: Výrobní mistr
Oblast vykonávání práce: Olomoucký
Požadované vzdělání:
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro nově vznikající výrobu hledáme zkušeného kandidáta s praxí v automotive, který dokáže vést tým a předat své zkušenosti kolegům.

Co Vás čeká:
- Vedení kolektivu výrobních operátorů a teamleaderů
- Motivace, kontrola a organizace týmu
- Dohled a odpovědnost za plnění výrobního plánu
- Zpracovávat reporting výrobního provozu a prezentace
vývoje
- Odpovědnost za kvalitu a kvantitu naplánované a odvedené práce

Požadujeme:
- SŠ vzdělání, ideálně technického směru
- Schopnost vést tým
- Komunikativní znalost AJ výhodou
- Zkušenosti s vedením podřízených zaměstnanců
- Manuální zručnost, aktivní přístup k práci, týmovost
- Praxe ve výrobním závodě podmínkou
- Odolnost vůči stresu, schopnost komunikovat napříč výrobními úseky
- Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:
- Motivující mzdové ohodnocení
- Balíček firemních benefitů
- Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- Zázemí v příjemném pracovním prostředí
- Možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání
- Možnost účastnit se jazykových kurzů AJ i NJ

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Datum registrace: 26.05.2017

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com