Pozice: Vydělej si až 29 100 Kč na pozici operátor výrobyZpět na výpis

Pozice: Vydělej si až 29 100 Kč na pozici operátor výroby
Oblast vykonávání práce: Liberecký
Požadované vzdělání:
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT: ne
Znalost jazyků: ne
Podrobný popis: TPCA Toyota Peugeot Citroën Automobile

* Infolinka zdarma: 800 100 110! každý den PO-PÁ 8:00-20:00
* Pro našeho významného klienta, mezinárodní a stabilní společnost působící v automobilovém průmyslu se sídlem v Kolíně, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici OPERÁTOR VÝROBY

Lokalita

* Průmyslová zóna Ovčáry

Nástup

* Ihned

Náplň práce

*Výroba dílčích částí automobilu a jejich kompletace (LISOVNA, SVAŘOVNA, LAKOVNA, MONTÁŽ, LOGISTIKA, KONTROLA KVALITY)

Co Vám nabízíme

* Nástupní plat - základ : 20 000 Kč/měsíc, od 4. měsíce 22 970 Kč/měsíc
* Práce na denní a noční směny, pondělí - čtvrtek cca 10 hodin (Od prosince 2016 pondělí – pátek)
* Příspěvek na ubytování 2 000 Kč
* Závodní stravování - příspěvek ze strany TPCA
* Prémie za docházku až 1 838 Kč
* Prémie za výkon až 1 608 Kč
* Příplatky až 751 Kč
* 13. plat

Požadujeme

* ZŠ vzdělání
* Zručnost a flexibilitu
* Praxe ve výrobě ( není podmínkou )
* Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
Datum registrace: 11.10.2016

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com