Pozice: VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU [jazykové kurzy](job)Zpět na výpis

Pozice: VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU [jazykové kurzy](job)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Prodej a obchod
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU [jazykové kurzy](swavsun)

Popis pozice
- Odpovědnost za přímé řízení, vedení a plánování aktivit oddělení Customer Care
- Reporting, plnění KPI
- Správa interní databáze zákazníků a dodavatelů
- Zodpovědnost za personální otázky, motivaci a hodnocení týmu
- Řešení pohledávek, stížností a složitých reklamací
- Zlepšování administrativních procesů
- Úzká spolupráce s oddělením výroby, logistiky, marketingu a s oddělením financí

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
- Plynulá znalost AJ
- Znalost dalších jazyků výhodou
- Zkušenost alespoň 3 roky v oddělení Customer Care/Service, logistiky, či ve finančním oddělení mezinárodní výrobní společnosti
- Zkušenost s vedením týmu
- Komunikační a vůdčí schopnosti
- Orientace na výsledek, proaktivní přístup
- Velmi dobrá znalost MS Office (zejména MS Excel)

Nabízíme
- Zázemí stabilní nadnárodní výrobní společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
- Další profesní vzdělávání i v zahraničí
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na stravování
- jazykové kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění
- firemní akce
- místo pracoviště na Královéhradecku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na e-mail poslat email svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a termínu možného nástupu
Datum registrace: 13.07.2016