Pozice: VEDOUCÍ VÝROBY [praxe na obdobné pozici](swagpjob)Zpět na výpis

Pozice: VEDOUCÍ VÝROBY [praxe na obdobné pozici](swagpjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY [praxe na obdobné pozici](swagpf)

Popis pozice
- příprava a organizace výroby dle ISO 9001
- sestavování plánu výroby a řízení výrobních procesů
- zajišťování výroby v kvalitě požadované zákazníkem
- zodpovědnost za kontrolu dodržování předepsaných postupů
- zodpovědnost za personální řízení provozu, motivace zaměstnanců
- zodpovědnost za dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti
- příprava podkladů pro fakturaci výrobků
- analýza efektivity výroby a provozu
- zodpovědnost za rychlé a úspěšné řešení reklamací

Požadujeme
- SŠ vzdělání - strojírenský obor výhodou
- praxe na obdobné pozici podmínkou
- zkušenosti s vedením pracovníků
- aktivní znalost AJ výhodou
- schopnost orientace v technické dokumentaci
- velmi dobré řídící a organizační schopnosti a dovednosti
- odpovědnost, flexibilita a spolehlivost
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
- zázemí stabilní společnosti
- odpovídající ohodnocení dle kvalifikace a praxe
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- školení a další vzdělávání
- další zaměstnanecké benefity
- místo pracoviště na Trutnovsku
- nástup dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 30.05.2014