Pozice: Vedoucí prodejnyZpět na výpis

Pozice: Vedoucí prodejny
Oblast vykonávání práce: Hlavní město PRAHA
Požadované vzdělání:
Obor: Prodej a obchod
Znalost PC, IT: základní znalost práce v pokladně a s počítačem nutná
Znalost jazyků: AJ či NJ výhodou
Podrobný popis: Je Vám blízká móda a doplňky? Máte zkušenosti z oblasti retailového prodeje a rádi byste je v novém zaměstnání zúročili?

Potom nabízíme příležitost právě Vám! Hledáme charismatického, komunikativního a zodpovědného člověka na pozici: Vedoucí prodejny v Praze

Vaším úkolem bude:
- nést zodpovědnost za svěřenou prodejnu – jak po finanční, tak po personální stránce

Co očekáváme od vhodného kandidáta:
- min. SŠ vzdělání
- zkušenosti v retailu, např. na pozici shop assistant, store manager apod. min 2 roky
- komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
- vynikající zákaznický servis a mezilidské komunikační schopnosti
- charisma a "tah na branku"
- velká míra samostatnosti a zodpovědnosti
- potenciál pro vedení a řízení týmů

A co Vám společnost může nabídnout?
- zajímavé platové ohodnocení složené z několika složek - fix, bonusy a procenta z obratu svěřené prodejny
- možnost být u otevření nových prodejen, vybrat si svůj tým atd.
- naprostou samostatnost a mnoho dalšího
- zaměstnanecké benefity

Nástup: ihned

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis v českém jazyce na adresu info@velloria.cz

Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Datum registrace: 30.04.2012

Kontaktní osoba:
Monika Blandová
Litoměřická 433, 19000 Praha 9
773645308
info@velloria.cz