Pozice: VEDOUCÍ FINANČNÍHO ODDĚLENÍ swafujobZpět na výpis

Pozice: VEDOUCÍ FINANČNÍHO ODDĚLENÍ swafujob
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ
Obor: Ekonomika a podnikové finance
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

Popis pozice
- kompletní zpracování účetní agendy v souladu se všemi účetními, daňovými a ostatními právními předpisy
- zajištění účetních závěrek (měsíčních, čtvrtletních, ročních), dodržování termínů závěrek
- zpracování výroční zprávy
- zpracování účetních závěrek dle standardů IFRS
- zpracování daňových agend
- úzká spolupráce s finančním ředitelem a controllingem
- komunikace s auditorem, s finančním úřadem a ostatními orgány státní správy
- metodické řízení svěřené oblasti, tvorba vnitropodnikových metodických pokynů
- Nastavování a kontrola informačního systému (IFS Applications) v oblasti účetnictví
- vedení týmu 2 účetních

Požadujeme
- VŠ / SŠ vzdělání ekonomického směru
- alespoň 4 roky praxe v oboru
- znalost podvojného účetnictví a Českých účetních standardů
- znalost zákona o účetnictví a Vyhlášky č. 500/2002 Sb.
- znalost standardů IFRS
- znalost MS Office
- znalost AJ
- organizační, řídící a komunikační schopnosti
- pečlivost, spolehlivost
- znalost legislativy - schopnost sledovat a aplikovat změny
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení doplněné bonusy
- volná pracovní doba
- možnost profesního růstu
- dovolená navíc
- příspěvky na volnočasové aktivity
- příspěvky na doplňkové pojištění
- dotované stravování
- další zaměstnanecké benefity
- místo pracoviště na Trutnovsku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 07.05.2014