Pozice: TECHNOLOG [VŠ chemického/chemicko-technologického]Zpět na výpis

Pozice: TECHNOLOG [VŠ chemického/chemicko-technologického]
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání:
Obor: Chemie a potravinářství
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

TECHNOLOG [VŠ vzdělání chemického/chemicko-technologického směru](swbagun)

Popis pozice
- zodpovědnost za technologické procesy ve svěřeném úseku výroby
- implementace metod štíhlé výroby
- příprava a aktualizace výrobních postupů
- úzká spolupráce s vedením výroby a s ostatními výrobními úseky

Požadujeme
- VŠ vzdělání chemického/chemicko-technologického směru
- velmi dobrá znalost AJ
- zkušenost na pozici technologa/procesního inženýra
- zkušenosti s implementací metod štíhlé výroby a procesů neustálého zlepšování
- velmi dobré komunikační schopnosti
- smysl pro detail, systematičnost
- uživatelská znalost MS Office

Nabízíme
- prostředí silné, dynamické společnosti
- možností dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
- atraktivní mzdové ohodnocení
- pružná pracovní doba
- další zaměstnanecké výhody
- místo pracoviště na Královéhradecku
- nástup dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Datum registrace: 02.05.2017