Pozice: TECHNOLOG [plasty](swawujob)Zpět na výpis

Pozice: TECHNOLOG [plasty](swawujob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

TECHNOLOG [plasty](swawuun)

Popis pozice
- zajišťování a správa technologických a pracovních návodů lisovny kovů a plastů
- vedení nových projektů v sériové výrobě
- zpracování a správa technologických postupů v interním informačním systému
- navrhování nejefektivnějších způsobů a postupů, lisování a vstřikování
- sledování a vyhodnocování nákladů a optimalizace lisování a vstřikování
- kontrola dodržování technologických postupů
- vypracování nabídkových řízení, kalkulace plastových dílů

Požadujeme
- SŠ / VŠ technického zaměření (strojírenství, plasty)
- zkušenost na pozici technologa plastů
- znalost technické výkresové dokumentace
- znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
- znalosti z oblasti řízení výroby
- znalost problematiky zpracování plastů, lisování kovů

Nabízíme
- zázemí silné a prosperující společnosti
- dobré platové ohodnocení, prémie, 13. plat
- moderní pracovní prostředí
- dovolená navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové kurzy
- dotované stravování
- místo pracoviště v okr. HK
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a termínu možného nástupu.
Datum registrace: 05.10.2016