Pozice: TECHNOLOG [atraktivní platové ohodnocení](swavxjo)Zpět na výpis

Pozice: TECHNOLOG [atraktivní platové ohodnocení](swavxjo)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: RJ nebo AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

TECHNOLOG [atraktivní platové ohodnocení](swavxun)

Popis pozice
- návrhy organizace výroby z hlediska montážních postupů
- vylepšování montážních procesů a pracovních postupů
- účast při zavádění nových technologií do výroby
- spolupráce s odděleními
- tvorba technologických postupů balení a rozložení na kamiony
- objednávání speciálního balení a přepravy
- schvalování předepsaných kontrol

Požadujeme
- SŠ, VŠ technického směru
- dobrá orientace v technické a výkresové dokumentaci
- znalost AJ nebo RJ na středně pokročilé úrovni
- samostatnost, komunikativnost
- ŘP skup. B

Nabízíme
- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
- atraktivní finanční ohodnocení
- bonusy, prémie
- příjemné pracovní prostředí
- možnost profesního růstu
- volnou pracovní dobu
- příspěvek na dojíždění
- příspěvek na životní pojištění a stravování
- vzdělávací kurzy a školení
- 5 týdnů dovolené

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a termínu možného nástupu
Datum registrace: 05.08.2016