Pozice: TECHNIK [znalost AutoCadu, zaměřování](swavzjob)Zpět na výpis

Pozice: TECHNIK [znalost AutoCadu, zaměřování](swavzjob)
Oblast vykonávání práce: Česká Republika
Požadované vzdělání: SOU / SŠ
Obor: Stavebnictví a reality
Znalost PC, IT: AutoCad
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

TECHNIK [znalost AutoCadu, zaměřování](swavzun)

Popis pozice
- Zaměřování v interiérech dle skutečných rozměrů u zákazníka
- Příprava jednoduché technické dokumentace k zakázce
- Komunikace s koncovým zákazníkem
- Cestování po celé ČR
- Reporting

Požadujeme
- SOU nebo SŠ vzdělání
- Schopnost přenést požadavky zákazníka do AutoCADu (2D)
- Praxe v oblasti montážních prací výhodou
- Manuální zručnost, zodpovědnost, dochvilnost a pečlivost
- Řidičský průkaz skupiny B
- Schopnost organizovat si zaměřování a plánovat
- Dobré vystupování a komunikační schopnosti
- Pracovitost, flexibilita, ochota cestovat

Nabízíme
- Zázemí perspektivně rozvíjející se firmy
- Stabilní a dlouhodobou práci na HPP
- Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
- Další firemní výhody
- Profesní a kariérní růst
- Zázemí kanceláře v HK
- Termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a termínu možného nástupu.
Datum registrace: 08.08.2016