Pozice: TECHNIK VSTUPNÍ KONTROLY [příspěvky na dojíždění]Zpět na výpis

Pozice: TECHNIK VSTUPNÍ KONTROLY [příspěvky na dojíždění]
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Kvalita a kontrola jakosti
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

TECHNIK VSTUPNÍ KONTROLY [příspěvky na dojíždění](swaxbun)

Popis pozice
- vstupní kontrola materiálů pro výrobu a montáž
- kontrola dle výkresové dokumentace, technických norem a předpisů
- odpovědnost za kontrolu kvality dodávaných dílů
- řízení neshodného materiálu
- vystavování a vyhodnocování protokolů k provedeným měřením
- kontrola hutního materiálu
- vzorkování - kontrola, vyhodnocování vzorků včetně příchozích protokolů
- vystavování hlášení o nekvalitě v IS SAP
- plnění úkolů a provádění kontrolní činnosti v oblasti kvality dle požadavku vedoucího

Požadujeme
- SŠ vzdělání technického zaměření
- znalost základních technik měření a zkoušení
- znalost systému řízení kvality dle ISO 9001
- znalost práce na PC (MS Office), IS SAP výhodou
- samostatnost, spolehlivost, důslednost
- schopnost pracovat pod tlakem
- schopnost práce v týmu

Nabízíme
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- odpovídající platové ohodnocení
- příspěvky na dojíždění
- závodní stravování + stravenky
- týden dovolené navíc
- další firemní benefity
- místo pracoviště na Náchodsku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a termínu možného nástupu.
Datum registrace: 10.10.2016