Pozice: TECHNIK PRO BEZPEČNOST PRÁCE A POŽÁRNÍ OCHRANUZpět na výpis

Pozice: TECHNIK PRO BEZPEČNOST PRÁCE A POŽÁRNÍ OCHRANU
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: USO, SŠ
Obor: Nezařazeno
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

TECHNIK PRO BEZPEČNOST PRÁCE A POŽÁRNÍ OCHRANU [profesní růst](swaqbun)

Popis pozice
- provádění záznamů a sběru dat o výrobě a kvalitě výroby
- návrh nápravných opatření ve výrobě a zodpovědnost za jejich realizaci
- kontrolní činnost plnění pracovních úkolů v rámci BOZP, PO a Ekologie
- zajištění sběru a likvidace odpadů
- práce v 1 směnném provozu

Požadujeme
- SŠ/SOU vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pozici podmínkou (BOZP, Ekologie, Odpadové hospodářství)
- zkušenosti s řízením lidí, ideálně ve výrobní společnosti
- znalost práce na PC
- výborné komunikativní a organizační dovednosti
- pečlivost, samostatnost, ochota učit se nové věci

Nabízíme
- zázemí neustále se rozvíjející výrobní společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- možnost profesního růstu
- stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- další zaměstnanecké benefity
- místo pracoviště v Hradci Králové
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01
Datum registrace: 06.10.2015