Pozice: TECHNIK DODAVATELSKÉ KVALITY (swbanjob)Zpět na výpis

Pozice: TECHNIK DODAVATELSKÉ KVALITY (swbanjob)
Oblast vykonávání práce: Pardubický
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Kvalita a kontrola jakosti
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

TECHNIK DODAVATELSKÉ KVALITY (služební cesty do zahraničí)(swbanun)

Popis pozice
- aktivní řešení nedostatků v dodávkách strojních komponentů spočívající v technické analýze, stanovení nápravných opatření, akčních plánů a jejich implementace.
- služební cesty do zahraničí

Požadujeme
- VŠ / SŠ vzdělání nejlépe strojního zaměření
- praxi v oblasti dodavatelské kvality (technická analýza nedostatků, nápravná opatření, sestavování a sledování akčních plánů)
- znalost výrobních procesů
- dobrou znalost AJ v mluvené i psané podobě

Nabízíme
- zajímavou práci v oblasti technické kvality s globální odpovědností
- spolupráci v rámci mezinárodního týmu
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- penzijní připojištění
- dovolená navíc
- dotované stravování
- další zaměstnanecké výhody
- místo pracoviště na Orlickoústecku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Datum registrace: 03.05.2017