Pozice: TECHNIK DODAVATELSKÉ KVALITY (swaybjob)Zpět na výpis

Pozice: TECHNIK DODAVATELSKÉ KVALITY (swaybjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Kvalita a kontrola jakosti
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: NJ nebo AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

TECHNIK DODAVATELSKÉ KVALITY [praxe v automitive výhodou](swaybun)

Popis pozice
- zavádění nových projektů týkajících se SQM (SCR, sourcing, účast v projektových týmech)
- zpracování a vyhodnocení PPAP ve spolupráci s konstrukcí a vývojem
- zpracování a vyřizování reklamací s externími dodavateli, hodnocení 8D reportů, předávání dat interním a externím zákazníkům
- používání SQM nástrojů
- kontrola a případné vyžádání IMDS dat od dodavatelů

Požadujeme
- VŠ/ SŠ technického směru
- znalosti v oboru řízení kvality výhodou
- praxe v automobilovém průmyslu vítána
- velmi dobrá znalost NJ nebo AJ
- znalost druhého jazyka výhodou
- znalost práce na PC (MS Office, SAP - výhodou)
- iniciativu a aktivní přístup k řešení problémů
- ochotu učit se a zájem o sebevzdělání a další rozvoj
- dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme
- zázemí silné výrobní společnosti
- atraktivní finanční ohodnocení
- 13. plat, bonusy, prémie
- možnost dalšího vzdělávání
- jazykové kurzy
- 5. týdnů dovolené
- další zaměstnanecké výhody
- místo pracoviště na Náchodsku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Datum registrace: 07.12.2016