Pozice: TECHNICKÝ KONTROLOR [termín nástupu dohodou]swatqjZpět na výpis

Pozice: TECHNICKÝ KONTROLOR [termín nástupu dohodou]swatqj
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SOU / SŠ / VŠ
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: NJ nebo AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

TECHNICKÝ KONTROLOR [termín nástupu dohodou, možný ihned](swatqun)

Popis pozice
- vstupní, výstupní a mezioperační kontrola
- měření (2D, 3D)
- evidence neshodné výroby
- účast v projektovém týmu při výrobě nových prototypů, vzorků
- řízení a evidence měřidel
- interní audity výrobků
- spolupráce s týmem výrobních pracovníků, podpora výroby při řešení problémů ve výrobě
- komunikace z prodejní pobočkou v zahraničí

Požadujeme
- SŠ / VŠ vzdělání technického zaměření
- znalost ISO/TS 16949 a ISO 9001
- zkušenosti z automobilního průmyslu a na obdobné pracovní pozici výhodou
- alespoň částečná znalost AJ či NJ
- pečlivost, časová flexibilita, komunikativnost
- chuť učit se novým věcem

Nabízíme
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- možný kariérní růst
- další vzdělávání, odborné kurzy
- místo pracoviště na Náchodsku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a termínu možného nástupu
Datum registrace: 02.09.2016