Pozice: SW TEST ENGINEER [se znalostí AJ](swazhjob)Zpět na výpis

Pozice: SW TEST ENGINEER [se znalostí AJ](swazhjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání:
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SW TEST ENGINEER [se znalostí AJ](swazhun)

Popis pozice
- návrhy a zpracování funkčních pracovních postupů pro oddělení testování elektronických a elektromechanických komponentů
- rozvoj a podpora tvorby stávajícího zařízení pro PCBA
- spolupráce při tvorbě testovacích plánu
- koordinace činností souvisejících s odběrem vzorků a testování elektronických a elektromechanických komponentů
- hlášení závad a problémů, které se vyskytli během testovacích procesů
- analýza a zlepšování zkušebních výnosů
- vytváření a udržování kompletní dokumentace vzorku (PPAP, VDA)
- zajišťování testů zařízení (udržování, kalibrace)
- zajišťování auditů výrobku a pravidelných prohlídek dodavatele
- úzká spolupráce s HW a SW inženýry, výrobou a vývojovým týmem

Požadujeme
- VŠ vzdělání ve strojírenství nebo průmyslových vědách
- praxe v oboru elektronického zkušebnictví