Pozice: Stavební dělník Praha - nástup IHNEDZpět na výpis

Pozice: Stavební dělník Praha - nástup IHNED
Oblast vykonávání práce: Hlavní město PRAHA
Požadované vzdělání: základní
Obor: Stavebnictví a reality
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti stavebnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici stavebního dělníka.

Nabízíme
• nástupní mzda 90 – 110 Kč za hodinu
• pracovní doba po - pá od 7h do 18h v závislosti na počasí
• zajištění dopravy z Prahy, doprava je hrazena zaměstnavatelem
• ubytování v místě stavby zajištěno a plně hrazeno zaměstnavatelem
• možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání/certifikace

Náplň práce:
• pokládka potrubí včetně zemních prací
• práce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě – zejména inženýrské sítě, kanalizace, vodovody aj.
• opravy a rekonstrukce venkovních trubních rozvodů
• práce s moderní technikou

Požadujeme
• praxe v pokládce a montáži venkovního potrubí výhodou
• schopnost samostatné práce
• zodpovědnost a spolehlivost
• fyzická zdatnost
• časová flexibilita
• trestní bezúhonnost
• ochota cestovat (v rámci ČR- nejčastěji Praha a střední Čechy)
Datum registrace: 05.08.2016

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com