Pozice: Stavební dělníkZpět na výpis

Pozice: Stavební dělník
Oblast vykonávání práce: Hlavní město PRAHA
Požadované vzdělání: základní
Obor: Stavebnictví a reality
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho klienta, společnost distribující autodíly, hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník - manipulant.

Nabízíme
• Fixní plat 15 000 Kč + bonusová složka 10 000 Kč (dle výkonu)
• Stravenky v hodnotě 80 Kč
• Smlouvu na plný pracovní úvazek se zájmem so dlouhodobou spolupráci
• Dlouhodobou spolupráci v zaběhlé a stabilní společnosti

Požadujeme
• Časovou flexibilitu – práce na třísměnný provoz, 1-2x měsíčně práce o víkendu
• Fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
• Spolehlivost
• Komunikativnost v ČJ

Náplň práce
• Naskladňování/vyskladňování autodílů
• Obsluha paletového vozíku
• Práce se skenerem
• Práce s terminálem

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozváním na pohovor. Těšíme se na spolupráci.
Datum registrace: 31.05.2016

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com