Pozice: Staň se součástí něčeho nového! SKLADNÍKZpět na výpis

Pozice: Staň se součástí něčeho nového! SKLADNÍK
Oblast vykonávání práce: Plzeňský
Požadované vzdělání: základní
Obor: Logistika a doprava
Znalost PC, IT: základní
Znalost jazyků: aj výhodou
Podrobný popis: Nové logistické centrum kousek od Plzně se zajištěnou svozovou dopravou hledá do svých řad nové kandidáty na pozici SKLADOVÝ MANIPULANT.

V případě, že Vás nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat na tel. 724 611 613 nebo na email marcela.sudikova@adecco.com. Samozřejmě se na Vás budeme těšit na naší pobočce v Plzni, na adrese Dřevěná 8.

Náplň práce:
*Zodpovědná práce při nakládání/ vykládání kamionů
* naskladňování a vyskladňování materiálu
* řízení VZV
* obsluha baličky
* práce s ručním scannerem
* práce ve skladovém systému

Možnost stát se součástí týmu nově vznikajícího distribučního centra v Úhercích u Nýřan.
Předpoklady:
* Zkušenosti ze skladu - nutná schopnost práce s VZV
* Zodpovědný samostatný přístup a pečlivost při práci
* Soustředění se na zadaný úkol
* Znalost práce na PC
* Trestní bezúhonnost

Na oplátku od nás získáš:
* Smlouvu na HPP s možností přestupu do kmenového stavu klienta
* Základní hodinovou mzdu 80,-Kč/hod.
* Variabilní složku mzdy 10,- Kč/hod.
* Výkonnostní bonusy 20-40Kč/hod
* Příplatky dle ZP (noční směna 25%)
* Zajištěnou dopravu na pracoviště – zdarma
* Přátelské a čisté pracovní prostředí
* 4 týdny dovolené
* Zajištěné stravování v objektu

Kdy pracujeme?
V nově vznikajícím distribučním centru budeme zatím pracovat převážně v denních směnách.
Datum registrace: 14.06.2017

Kontaktní osoba:
Jitka Dušková
Tatinná 60, 43801 Bitozeves
727859297
jitka.duskova@adecco.com