Pozice: SPRÁVCE IS / IT [výrobní společnost](swazdjob)Zpět na výpis

Pozice: SPRÁVCE IS / IT [výrobní společnost](swazdjob)
Oblast vykonávání práce: Pardubický
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: IT / Správa systému a HW
Znalost PC, IT: MSSQL, DB2 SQL, VBA, HTML, PHP, JS
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SPRÁVCE IS / IT [výrobní společnost](swazdun)

Popis pozice
- vývoj pomocných sestav a drobných aplikací
- administrace základního hardwaru
- podpora uživatelů v běžných záležitostech užívání standardního SW společnosti
- provádění kontrol dat a koordinace nápravných opatření
- podávání návrhů na zlepšení využití ERP systému

Požadujeme
- SŠ / VŠ vzdělání, nejlépe v oboru informatiky
- praxe na obdobné pozici výhodou
- pokročilá znalost MSSQL, DB2 SQL, VBA, HTML, PHP, JS
- všeobecná orientace v IT prostředí
- samostatnost a proaktivita při řešení úkolů a problémů
- schopnost rychlé orientace v nových systémech

Nabízíme
- stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti
- možnost profesního růstu formou vzdělávání
- dynamické pracovní prostředí
- nástupní plat odpovídající zkušenostem a potenciálu
- příspěvek na stravování
- jazykové kurzy
- penzijní připojištění
- příspěvek na volnočasové aktivity
- další zaměstnanecké výhody
- termín nástupu dohodou
- místo pracoviště: Pardubicko / Královéhradecko

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Datum registrace: 27.02.2017