Pozice: SPECIALISTA TECHNICKÉ DOKUMENTACE [automotive](swaZpět na výpis

Pozice: SPECIALISTA TECHNICKÉ DOKUMENTACE [automotive](swa
Oblast vykonávání práce: Hlavní město PRAHA
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků: NJ výhodou
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SPECIALISTA TECHNICKÉ DOKUMENTACE [automotive](swafwf)

Popis pozice
- vytvoření a správa výrobní a technické dokumentace z 3D dat
- denní kontakt s novinkami v automobilovém průmyslu
- správa 3D zákaznických dat
- detailní analýza jednotlivých plastových komponentů vozidel
- vytvoření dokumentace a prezentačních materiálů jednotlivých komponentů vozidel
- úzká spolupráce s oddělením kvality

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (možno i absolvent)
- znalost 2D/3D metod v 3D prostředí
- znalost CATIA výhodou
- spolehlivost, preciznost, samostatnost,
- ochota učit se novým věcem

Nabízíme
- zázemí zavedené výrobní společnosti
- vysoká míra samostatnosti a možnost realizace
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- volná pracovní doba
- jazykové kurzy
- další benefity
- místo pracoviště v Praze
- termín nástupu dohodou

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 15.05.2014