Pozice: SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY [automotive](swpzajob)Zpět na výpis

Pozice: SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY [automotive](swpzajob)
Oblast vykonávání práce: Pardubický
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významného výrobce strojních zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY [automotive](swpza)

Popis pracovní pozice
- vytváření podnikový předpisů a pokynů v oblasti procesu štíhlé výroby
- školení, workshopy a popularizace v oblastech zlepšovacích procesů
- implementace LEAN managementu
- implementace KPI
- podpora činností - 5S, SMED, Kaizen ...
- vedení Kaizen událostí
- úzká spolupráce s oddělením výroby, údržby, technologie, logistiky
- implementace metod do výrobních procesů závodu
- zdokonalení výrobních procesů
- snižování výrobních nákladů

Požadavky na uchazeče
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- dobrá znalost AJ - podmínkou
- zkušenosti z výrobní společnosti, automotive velkou výhodou
- komunikativnost a týmového ducha
- prokazatelnou praxi v zavádění štíhlé výroby
- znalost problematiky štíhlé výroby a jejich základních nástrojů
- samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme
- zajímavou práci v nadnárodní společnosti
- stabilitu prosperující firmy
- odpovídající finanční ohodnocení
- bohatý program zaměstnaneckých výhod
- místo pracoviště v okr. UO
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 17.04.2014