Pozice: SPECIALISTA PRODEJE [automotive](swazejob)Zpět na výpis

Pozice: SPECIALISTA PRODEJE [automotive](swazejob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Prodej a obchod
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: NJ nebo AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SPECIALISTA PRODEJE [automotive](swazeun)

Popis pozice
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- pravidelný kontakt se svěřenými zákazníky v rámci ČR i zahraničí
- vypracovávání nabídek pro zákazníky
- podpora po obchodní stránce při zavedení projektu do sériové výroby
- občasné služební cesty i mimo ČR
- reporting řediteli prodeje

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti z obdobné pozici v oboru automotive výhodou
- aktivní znalost AJ nebo NJ
- velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
- aktivní přístup k řešení problémů
- flexibilitu, zodpovědnost, týmového ducha
- řidičský průkaz sk. B + ochotu cestovat

Nabízíme
- zázemí perspektivní společnosti
- bonusy, prémie, 13. plat
- firemní akce, vzdělávací kurzy, školení
- automobil i pro soukromé použití
- příspěvek na závodní stravování a penzijní připojištění,
- 5 týdnů dovolené
- místo pracoviště na Náchodsku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Datum registrace: 06.03.2017