Pozice: Specialista pro zákazníkyZpět na výpis

Pozice: Specialista pro zákazníky
Oblast vykonávání práce: Jihomoravský
Požadované vzdělání:
Obor: Ostatní
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: KOHO HLEDÁME?
Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovného kolegu/ kolegyni na pozici Specialista pro zákazníky. Nejedná se o aktivní telemarketing.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• Vyřizování příchozích objednávek od klientů – osobní i telefonické jednání s klienty i s CK.
• Vyřizování internetových objednávek, zasílání nabídek emailem.
• Uzavírání smluv se zákazníky.
• Poradenství v oblasti cestovního ruchu a dovolených.
POŽADUJEME:
• Nástup ihned!
• Minimálně SŠ/VŠ vzdělání.
• Zkušenost s vedením kolektivu.
• Předchozí praxe v cestovním ruchu nebo call centru výhodou.
• Velmi dobrá orientace na internetu a PC.
• Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost.
• Organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledek.
NABÍZÍME:
• Zaměstnání u leadra v cestovním ruchu.
• Práci na dobu určitou - do 30. 9. 2014 (v případě oboustranné spolupráce možnost prodloužení na dobu neurčitou).
• Plat dle výkonu 15 000 - 30 000 Kč i více / (motivační odměňovací systém).
• Pracovní dobu 9,00 – 17,30 (v letní sezoně 1 x v měsíci pracovní sobota, 9,00 - 14,00).
• Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, vstup do fitness, do solné jeskyně, na masáže, na kosmetiku, zvýhodněné ceny na dovolenou atd.).

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.
More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Datum registrace: 22.05.2014

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com