Pozice: SPECIALISTA NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ (job)Zpět na výpis

Pozice: SPECIALISTA NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ (job)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SPECIALISTA NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ [základní znalosti kvality](swaxuun)

Popis pozice
- řízení, zavádění a optimalizace dlouhodobých zlepšovacích postupů ve výrobních procesech (např. uspořádání pracoviště 5S, vizualizace, rychlejší přestavby linky SMED)
- spolupráce s výrobou na analýzách výrobních procesů a implementaci daných opatření
- vedení FMEA a orientace v zákaznických požadavcích
- účast při interních a externích auditech
- zpracování požadavků zákazníka na kvalitu do stanovené dokumentace

Požadujeme
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- dobrá znalost výrobního procesu
- orientace na neustálé zlepšování procesů
- komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)
- znalost MS Office
- předchozí praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti velkou výhodou
- dobré komunikační a prezentační schopnosti
- samostatnost, flexibilita, preciznost, týmovost

Nabízíme
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- platové ohodnocení odpovídající významu pozice
- bonusy, prémie, 13.plat
- řada firemních benefitů
- možnost dalšího vzdělávání
- místo pracoviště na Náchodsku
- termín nástupu dohodou

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Datum registrace: 09.01.2017