Pozice: SPECIALISTA KVALITY [se znalostí AJ](swasujob)Zpět na výpis

Pozice: SPECIALISTA KVALITY [se znalostí AJ](swasujob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Kvalita a kontrola jakosti
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, úspěšnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SPECIALISTA KVALITY [se znalostí AJ](swasuun)

Popis pozice
- podílení se na přípravě zavádění nových projektů do sériové výroby
- příprava a zavádění nových výrobků do sériové výroby v oblasti kvality
- analýza vad a spolupráce na jejich odstranění
- provádění měření výrobků a zadávání dílů na zkoušky do laboratoří
- spolupráce s projektovými týmy
- procesní audity u dodavatelů

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- Praxe v oblasti kvality v automotive
- pokročilou znalost AJ
- znalost specifických požadavků zákazníka (Formel Q), znalost normy ISO 16949
- velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
- zázemí úspěšné výrobní společnosti
- možnost osobního a odborného růstu
- dovolená navíc,
- prémie, bonusy, 13. plat
- řada dalších benefitů
- místo pracoviště v okrese Rychnov nad Kněžnou
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01
Datum registrace: 15.03.2016