Pozice: SMĚNOVÝ MISTR [dvousměnný provoz Náchodsko]swawijoZpět na výpis

Pozice: SMĚNOVÝ MISTR [dvousměnný provoz Náchodsko]swawijo
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SOU / SŠ / VŠ
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: výhodou
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SMĚNOVÝ MISTR [dvousměnný provoz Náchodsko](swawiun)

Popis pozice
- řízení středně velkého pracovního kolektivu (1 směna cca. 30 pracovníků)
- odpovědnost za proces výroby a dodržování zásad systému managementu jakosti
- dodržování předpisů pro bezpečnost práce, požární ochrany a hygieny
- dodržování technologických postupů, pracovních instrukcí a kontrolních předpisů
- odpovědnost za produktivitu výroby
- odpovědnost za svěřené materiály, nářadí a stroje
- provádění údržby strojů na svěřeném úseku
- dodržování přiměřeného pořádku a čistoty pracovních prostorů
- snaha o zefektivňování pracovních činností
- snaha o snižování režijních vícenákladů i přímých nákladů

Požadujeme
- technické vzdělání
- znalost zásad ISO 9001, výhodou ISO/TS 16949
- schopnost pracovat s výpočetní technikou a podnikovým informačním systémem
- schopnost pracovat s lidmi, motivovat je a spravedlivě je i umět ohodnotit
- zkušenosti se strojírenskou výrobou a přiměřené technické znalosti
- znalost cizího jazyka není ale podmínkou
- flexibilita a kreativita
- logické uvažování
- ochota se vzdělávat v nových věcech

Nabízíme
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- dovolená navíc
- další vzdělávání, odborné kurzy
- místo pracoviště na Náchodsku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a termínu možného nástupu.
Datum registrace: 07.09.2016