Pozice: Skladový manipulant, HPP - Říčany JažloviceZpět na výpis

Pozice: Skladový manipulant, HPP - Říčany Jažlovice
Oblast vykonávání práce: Hlavní město PRAHA
Požadované vzdělání: SOU
Obor: Logistika a doprava
Znalost PC, IT: ne
Znalost jazyků: ne
Podrobný popis: Pro našeho klienta zabývajícího se logistikou hledáme vhodné kandidáty na pozici skladníka na obsluhu VZV. V případě že máte zkušenosti, ale například nemáte platné oprávnění, neváhejte nás kontaktovat!

Nabízíme:
- Práce na Hlavní pracovní poměr
- Mzda od 18 000 Kč
- lokalita práce Říčany - Jažlovice
- Po měsíci možnost zařazení do kmenového stavu
- Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
- Možnost získat dlouhodobé a stabilní zaměstnání v skladování a logistiky
- Práce na směny (2. a 3. směnný provoz)
- Příspěvek na stravování - formou stravenek
- Možnost využití dopravy do práce svozem zdarma (z Opatova a z Říčan)

Náplň práce:
- Pracovat ve skladu
- Jezdit a manipulovat s VZV
- Vykládat a nakládat kamiony

Požadavky:
- ochota pracovat na směnný provoz
- odpovědnost
- čistý rejstřík trestů
Datum registrace: 07.11.2016

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com