Pozice: SENIOR TEAM LEADER - NOVÝ HR PROJEKTZpět na výpis

Pozice: SENIOR TEAM LEADER - NOVÝ HR PROJEKT
Oblast vykonávání práce: Jihomoravský
Požadované vzdělání: Středoškolské
Obor: Lidské zdroje a personalistika
Znalost PC, IT: Pokročilá znalost práce s počítačem (Microsoft Office, zejména Excel, Word a PowerPoint)
Znalost jazyků: Angličtina - B2
Podrobný popis: Člověk, který umí vést a motivovat svůj tým, hledá cesty, jak zlepšovat procesy, dokáže se na věci podívat z technického úhlu pohledu, to je člověk, kterého hledáme na pozici Senior Team Leader!

Náplň práce:
▪ Zajištění chodu a funkčnosti technických HR nástrojů a platforem pro zákazníky
▪ Vedení technického týmu (10 členů) se zaměřením na people management
▪ Zajištění kvality služeb a postupů v oblasti lidských zdrojů
▪ Zodpovědnost za proces, řešení náročných problémů a požadavků
▪ Sledování výkonnosti týmu vedoucí k co největší efektivnosti
▪ Vedení tréninků, motivace a dohled nad rozvojem dovedností týmu

Požadavky na pozici:
▪ min. 3 roky praxe na podobné pozici
▪ Komunikativní znalost angličtiny PODMÍNKOU!
▪ Zkušenosti s řízením týmu a využívání metrik k zajištění vysoké úrovně efektivity a služeb zákazníkům
▪ Znalost dalších jazyků je výhodou (němčina, italština, polština, francouzština, holandština, ...)
▪ Pokročilá znalost práce s počítačem (Microsoft Office, zejména Excel, Word a PowerPoint)
▪ Silné analytické schopnosti, zaměření na detail, schopnost řešit problémy
▪ Prozákaznická orientace, velmi dobré komunikační dovednosti
▪ Schopnost stanovit si priority a schopnost multitaskingu

Zaměstnanecké výhody, benefity:
▪ Nadstandardní finanční ohodnocení
▪ 5 týdnů dovolené, 2 sick days
▪ Multikulturní tým - možnost využití jazyků na denní bázi
▪ Cafeteria program
▪ Wellness benefity, masáže, jóga
▪ Příspěvky na vzdělávání, na jazykové kurzy
▪ Práce v moderním, příjemném prostředí
a další benefity
Datum registrace: 29.10.2018

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com