Pozice: RRD Operátor v knihárněZpět na výpis

Pozice: RRD Operátor v knihárně
Oblast vykonávání práce: Hlavní město PRAHA
Požadované vzdělání:
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT: Základní
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Požadavky na zaměstnance:
• znalost základů práce na PC (znalost internetu nebo ovládání chytrého telefonu)
• znalost základů MS Office: Word, Excel
• časová flexibilita, ochota chodit do práce dle směnného kalendáře a dle potřeby zaměstnavatele
• praxe v knihárně nebo tiskárně výhodou (není podmínkou)
• spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, manuální zručnost, rychlost
• dobrá fyzická kondice a dobrý zdravotní stav (práce ve stoje i v sedě)
• vlastní ubytování (UBYTOVÁNÍ NEPOSKYTUJEME!!!)

Náplň práce:
• nejrůznější jednoduché manuální práce v knihárně
• výroba kalendářů na Vánoce, trička s potiskem
• KONTROLA KVALITY – manipulace s materiálem, kontrola tiskových vad podle vzorů
• ODESÍLÁNÍ ZAKÁZEK – vedení záznamů v PC, balení výrobků, etiketování, odesílání zásilek
• OBSLUHA KNIHAŘSKÝCH STROJŮ – odebírání a kompletace výrobků, ev. přímo i samostatné ovládání stroje
• Velmi čisté a příjemné pracovní prostředí, moderní technologie
• Zaškolení se na cca 14 dní

Pracovní doba a směny:
• práce ve 3 směnném provozu na 8 hodin denně (poté přechod na 2-směnný provoz na 12 hodinové směny dle množství práce

Mzda a benefity:
• 75 Kč/hod + 25 Kč/hod za docházku + 30 Kč/hod výkonnostní příplatek •

• doprava autobusem ze Zličína zdarma
Datum registrace: 01.11.2016

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com