Pozice: REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER [Brněnsko, Ostravsko]Zpět na výpis

Pozice: REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER [Brněnsko, Ostravsko]
Oblast vykonávání práce: Jihomoravský
Požadované vzdělání:
Obor: Prodej a obchod
Znalost PC, IT: MS Ofice
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER [Brněnsko, Ostravsko, část Slovenska](swafjun)

Popis pracovní pozice
- vytvoření a udržování sítě zákazníků generujících opakované prodeje ve svěřeném regionu
- akvizice nových zákazníků (výrobci rozvaděčů, výrobci strojů a zařízení, velkoobchody apod.)
- zodpovědnost za vytvoření a udržování vhodné distribuční sítě v regionu
- budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
- sledování konkurence

Požadavky na uchazeče
- SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe elektrotechnického nebo obchodního zaměření
- aktivní přístup a otevřenost při řešení nových nebo problémových situací
- praxi na obdobné pozici
- dobré prezentační a komunikační dovednosti
- znalost práce na PC (MS Office)
- znalost AJ výhodou

Nabízíme
- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
- práci v mezinárodním prostředí a v mladém kolektivu
- možnost výrazně ovlivňovat uplatňované postupy a tím i výsledky své práce
- motivující platové ohodnocení závislé na dosahovaných výsledcích
- služební auto i pro soukromé účely
- práci v přiděleném regionu Brněnsko, Ostravsko, část Slovenska
- termín nástupu dohodou

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 09.04.2014