Pozice: REFERENT NÁKUPU [se znalostí AJ](swawhjob)Zpět na výpis

Pozice: REFERENT NÁKUPU [se znalostí AJ](swawhjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Nákup
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

REFERENT NÁKUPU [se znalostí AJ](swawhun)

Popis pozice
- Výběr dodavatelů dle zadaných kritérií
- Nákup vymezeného sortimentu zboží a materiálů
- Vedení evidence dodavatelů
- Vystavení objednávek a potvrzení faktur
- Zpracování a předávání podkladů pro reklamační řízení
- Vedení poptávkových řízení, jednání s externím zákazníkem
- Účast na kontraktačních jednáních
- Příprava a uzavírání kontraktů s dodavateli
- Kontrola dodržování smluvních podmínek při dodávkách materiálu apod.
- Vedení dokumentace a podkladů pro účetní evidenci

Požadujeme
- VŠ, SŠ vzdělání
- Znalost práce na PC (MS Office), SAP výhodou
- Znalost AJ slovem i písmem, znalost NJ výhodou
- Analytické schopnosti, vyjednávací dovednosti
- Znalost nákupních procesů, řízení projektů
- Flexibilita, odolnost proti stresu
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
- Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- Odpovídající platové ohodnocení
- Příspěvky na dojíždění
- Závodní stravování + stravenky
- Týden dovolené navíc
- Další firemní benefity
- Místo pracoviště na Náchodsku
- Termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a termínu možného nástupu.
Datum registrace: 06.09.2016