Pozice: Ředitel pro ČRZpět na výpis

Pozice: Ředitel pro ČR
Oblast vykonávání práce: Česká Republika
Požadované vzdělání:
Obor: Vrcholový management
Znalost PC, IT: dobrá
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Popis pozice:
Hledáme ředitele na rozvoj financování nemovitostí a os. vozů v ČR za výhodných podmínek.

Požadujeme:
- schopnost budovat a vést tým OZ
- vysokou úroveň ambicí
- pracovitost
- touhu dosáhnout úspěchu a významného postavení
- orientaci na vysokou úroveň a kvalitu poskytovaných služeb
- komunikační a obchodní talent
- uživatelskou znalost práce na PC
- samostatnost, spolehlivost a kreativitu
- vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu

Nabízíme:
- velmi dobré pracovní podmínky, přátelský kolektiv a čestné jednání
- propracovaný systém vzdělávání, kompletní zaškolení v oboru
- časovou flexibilitu
- firemní kulturu založenou na vysokých etických standardech
- motivující finanční podmínky závislé na výsledcích

Jiné sdělení:
Přijímáme vhodné kandidáty zaškolíme Vás! Více na www.LeasingyCR.cz

Prosíme zašlete motivační dopis a CV na email: Leasing@a-a.cz
Datum registrace: 29.11.2011

Kontaktní osoba:
Polak
Těšnov 5, 11000 Praha 1
739490635
Leasing@a-a.cz