Pozice: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR [AJ nebo NJ](swampjob)Zpět na výpis

Pozice: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR [AJ nebo NJ](swampjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání:
Obor: Strojírenství
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ nebo NJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, stabilní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR [AJ nebo NJ](swampun)

Popis pozice
- koordinace a vedení komplexních výrobních projektů
- optimalizace, řízení a návazné zlepšení stávajících výrobních procesů a toku informací
- analýza specifických dotazů zákazníků a jejich zavedení do sériové výroby
- ve spolupráci s obchodním oddělením stanovení potenciálu a výběr možných projektů
- analýza nabídek ve vztahu ke smluvním návrhům, analýza časového rámce a možného technického provedení
- zajištění controllingu projektu
- podpora nabídkových procesů a plánování celkových kapacit
- řádná dokumentace celého projektu, projektové složky, FMEA, znalost požadavků norem na výrobní zařízení
- spolupráce a podpora od mateřské společnosti
- plánování a podpora automatizace a rozšiřování výrobních kapacit

Požadujeme
- VŠ technického směru (strojírenství/výrobní technika/zaměření na technický vývoj apod.)
- relevantní zkušenost z oblasti průmyslového inženýrství 3-5 let
- dobrá znalost výrobních procesů – zkušenost s běžnými technologickými a výrobními postupy (střižné lisování, sváření, montáž)
- vedení projektového týmu se členy z jednotlivých funkčních oblastí
- pragmatik s dobrým technickým porozuměním
- dobrá znalost NJ nebo AJ
- dobré komunikační schopnosti
- vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, týmovost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
- zázemí perspektivní společnosti
- motivující finanční ohodnocení, prémie, bonusy, 13. plat
- možnost jazykových kurzů
- prostor pro seberealizaci
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- místo pracoviště na Královéhradecku
- termín nástupu dohodou

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz
Datum registrace: 14.04.2015