Pozice: PROJEKTOVÝ MANAŽER-ZÁPADNÍ EVROPA[elektro](swamrj)Zpět na výpis

Pozice: PROJEKTOVÝ MANAŽER-ZÁPADNÍ EVROPA[elektro](swamrj)
Oblast vykonávání práce: Evropa
Požadované vzdělání: SŠ, VŠ
Obor: Technika a elektrotechnika
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ, NJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER-ZÁPADNÍ EVROPA[elektro](swamrun)

Popis pozice
- akvizice nových zákazníků (výrobci elektro, výrobci strojů a zařízení, automotive apod.)
- vytváření a udržování sítě zákazníků v regionu západní Evropy
- návrhy technického řešení včetně obchodního modelu realizace
- komplexní nabídka, řešení na míru, Know-how společnosti
- technická podpora zákazníků a konzultace na telefonu
- home-office + 2-3 dny v týdnu práce v terénu
- budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
- vyhledávání a realizace projektů
- operativní technická podpora
- komunikace s vývojáři
- sledování konkurence
- reporting

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe elektrotechnického směru
- zkušenosti s projektovým řízením (elektro, automotive)
- znalosti a praxi z obdobné pozice – obchod, senzorika, vývojové inženýrství...
- výborné prezentační a komunikační dovednosti
- znalost práce na PC (MS Office)
- komunikativní znalost AJ a NJ podmínkou – včetně dobrého písemného projevu
- vysokou míru samostatnosti
- časovou flexibilitu a ochotu cestovat

Nabízíme
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- dlouhodobá perspektiva uplatnění
- atraktivní platové ohodnocení + prémie (bez omezení horní hranice)
- zdarma jazykové kurzy
- účast na pravidelných školeních a seminářích - převážně v Německu
- notebook, telefon a služební automobil jsou samozřejmostí
- hrazené veškeré náklady spojené s cestováním a ubytováním v zahraničí
- příspěvky na stravování
- termín nástupu dohodou

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 11.02.2015