Pozice: PROGRAMÁTOR C# [ÚSO nebo VŠ vzdělání](swanqjob)Zpět na výpis

Pozice: PROGRAMÁTOR C# [ÚSO nebo VŠ vzdělání](swanqjob)
Oblast vykonávání práce: Česká Republika
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: IT / Vývoj aplikací a systému
Znalost PC, IT: znalost C# a Visual Studia + základní znalosti SQL databází
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

PROGRAMÁTOR C# [ÚSO nebo VŠ vzdělání](swanqun)

Popis pozice
- Programování systémů pro sběr technologických dat z měřidel
- Technologie WinForms a ASP .NET
- Použití databázových úložišť pro naměřené údaje (MSSQL, MySQL, Oracle)
- Implementace nových komunikačních rozhraní a protokolů
- Podpora a rozšiřování stávajících aplikací

Požadujeme
- Vzdělání ÚSO/VŠ technického směru
- Dobrá znalost C# a Visual Studia
- Základní znalosti SQL databází
- Důslednost, pečlivost

Nabízíme
- Zázemí stabilní společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Prémie, bonusy, 13.plat
- Příspěvek na stravování, penzijní připojištění
- Možnost profesního růstu
- Dovolená navíc
- Volná pracovní doba
- Místo pracoviště na Trutnovsku, nebo dle bydliště v Praze
- Termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Datum registrace: 06.01.2017