Pozice: PRODUCT MANAGER [zdravotnictví](swavjjob)Zpět na výpis

Pozice: PRODUCT MANAGER [zdravotnictví](swavjjob)
Oblast vykonávání práce: Česká Republika
Požadované vzdělání:
Obor: Prodej a obchod
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

PRODUCT MANAGER [zdravotnictví](swavjun)

Popis pozice
- řízení produktového portfolia
- odpovědnost za skladbu sortimentu, plánování skladových zásob, zajištění objednávek atd.)
- uvádění nových značek na trh
- rozvoj portfolia zavedených značek
- tvorba strategie pro B2B zákazníky a vytváření POS a POP materiálů
- plánování obratu a strategie svěřené divize
- navazování nových obchodních vztahů, rozvoj a vyhledávání KOL
- spolupráce s dodavateli, plánování školení a výstav, účast na nich
- správa a koordinace rozpočtu divize
- školení obchodního týmu (produktová školení)
- aktivní prodej, péče o VIP klienty

Požadujeme
- VŠ vzdělání
- zkušenosti s marketingem v OTC medical product
- úspěšnou zkušenost s uváděním produktů na trh
- velmi dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti
- kreativní písemný projev
- znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
- zkušenost s vedením obchodního týmu výhodou

Nabízíme
- zázemí české společnosti
- atraktivní finanční ohodnocení
- bonusy, prémie, 13. plat
- odborná školení, kurzy
- další firemní výhody
- místo pracoviště v Praze
- termín nástupu dohodou

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01
Datum registrace: 22.06.2016