Pozice: Poradce zákazníka obchodního domu - BrnoZpět na výpis

Pozice: Poradce zákazníka obchodního domu - Brno
Oblast vykonávání práce: Jihomoravský
Požadované vzdělání:
Obor: Prodej a obchod
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Požadavky
min. výuční list
komunikační dovednosti na velmi dobré úrovni (může být i slovenský jazyk)
prodejní dovednosti
slušné jednání
dobré vystupování
trestní bezúhonnost
časová flexibilita
zkušenosti z obdobné pozice pro Vás budou určitě VÝHODOU, ale nejsou podmínkou
Nabídka
dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
- motivující finanční ohodnocení
STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou směnu
PŘÍPLATKY za víkendové směny
- 20 dnů dovolené
- nástup: IHNED nebo DLE DOMLUVY
Pracovní náplň
Náplní Vaší práce bude zejména prodej nábytku a bytových doplňků koncovému zákazníkovi
Schopnost zákazníkovi poradit a vybrat nejlepší řešení
Poznámka
V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu zaslat email

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Plat: 23000
Město: Brno
Datum registrace: 13.06.2017

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com