Pozice: PODPORA ERP SYSTÉMU [dovolená navíc](swagjjob)Zpět na výpis

Pozice: PODPORA ERP SYSTÉMU [dovolená navíc](swagjjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ
Obor: IT / Správa systému a HW
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti IT služeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

PODPORA ERP SYSTÉMU [dovolená navíc](swagjf)

Popis pozice
- aplikační a systémová podpora uživatelů podnikových IS
- analýza požadavků, návrhy řešení funkcionalit IS
- implementace IS / jeho částí
- testování, dokumentace, školení
- návrhy a tvorba reportů, analýzy dat

Požadujeme
- VŠ/SŠ technického NEBO ekonomického směru
- alespoň částečná znalost MS SQL, T-SQL
- pokročilá znalost Excelu
- znalost procesů logistiky, výroby,
- znalost SAP, EDI vítána
- znalost programování databázových aplikací a .NET vítána
- aktivní přístup k práci
- systematičnost, samostatnost

Nabízíme
- stabilní zaměstnání u zavedené společnosti
- dobré finanční ohodnocení+bonusy, prémie...
- tvůrčí práci na projektech se zaměřením na řízení logistiky, ERP, EDI
- možnost zajímavého profesního růstu
- odborná školení, jazykové kurzy
- dovolená navíc
- možnost ubytování
- místo pracoviště na Náchodsku
- termín nástupu dohodou

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 26.05.2014