Pozice: OPERÁTOR VÝROBY [obsluha VZV](swaujjob)Zpět na výpis

Pozice: OPERÁTOR VÝROBY [obsluha VZV](swaujjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SOU / SŠ
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

OPERÁTOR VÝROBY [obsluha VZV](swaujun)

Popis pozice
- práce na lise ve výrobním závodu
- odebírání hotových výrobků z linky pomocí VZV a jejich odvoz
- práce v nepřetržitém provoze - 11ti hodinové směny
- řešení případných mechanických problémů, drobná údržba

Požadujeme
- praxe s VZV
- praxe v oblasti seřizování strojních technologií výhodou
- manuální zručnost, zodpovědnost a dochvilnost
- pečlivost, ochota učit se nové věci, flexibilita

Nabízíme
- práci v úspěšné výrobní společnosti
- dobré platové ohodnocení
- přesčasy, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- pojištění odpovědnosti
- příspěvek na volnočasové aktivity
- místo pracoviště Hradec Králové
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01
Datum registrace: 26.04.2016