Pozice: Operátor výroby - MohelniceZpět na výpis

Pozice: Operátor výroby - Mohelnice
Oblast vykonávání práce: Olomoucký
Požadované vzdělání: základní
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE V HELLA – až 26.000 Kč
Máte zájem o práci v silné mezinárodní společnosti, která je zárukou stability?
Pro společnost HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. se sídlem v Mohelnici hledáme pracovníky na kompletaci a montáž světel do automobilů, nástup IHNED!!!

Co nabízíme?
- !!! Možnost ubytování !!!
- !!! Svozy ze směru Břidličná, Uničov, Hanušovice, Jevíčko, Moravská Třebová, Olomouc !!
- Mzda až 26.000,-Kč/měsíc
- Základní nástupní mzda: 94,10,-Kč
- Pravidelné bonusy na základě ohodnocení nadřízeného, kvality práce, docházky
a dodržování pracovních postupů až do výše cca 8000,-Kč/měsíc
- Příplatky dle zákoníku práce + další nadstandardní příplatky (odpolední směna = 5,-Kč/hod, práce v nepřetržitém provozu = 10,-Kč/hod
- Dovolená 25 dní /rok
- Dotace stravováni
- Čisté a moderní pracovní prostředí
- Po zaučení a získání praxe možnost převodu do kmenového stavu společnosti HELLA a také postupu do vyšších tarifních tříd
Požadujeme :
- Manuální zručnost
- Ochotu pracovat ve směnném provozu
- Ochotu pracovat ve stoje
- Spolehlivost a dobrou docházku
- Zkušenost v rámci práce ve výrobní společnosti výhodou
- Min. základní vzdělání
Náplň práce:
- Jemná montáž, kompletace výrobků
- Jednoduchá obsluha strojů
- Obsluha výrobních linek
- Kontrola kvality

KONTAKT: BEZPLATNÁ LINKA 800 100 110
Kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme bližší informace. Reagujte prosím obratem, výběrové řízení právě probíhá.
Datum registrace: 30.10.2016

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com