Pozice: Operátor výroby - Brno - až 22 000Zpět na výpis

Pozice: Operátor výroby - Brno - až 22 000
Oblast vykonávání práce: Jihomoravský
Požadované vzdělání:
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Požadavky
- manuální zručnost a zodpovědnost za provedenou práci
- dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
- ochota pracovat v třísměnném provozu nebo nepřetržitém provozu
- praxe v dílenské/montážní výrobě VELKOU výhodou
Nabídka
STABILNÍ a DLOUHODOBOU spolupráci na HPP
Nástup IHNED
MOTIVUJÍCÍ finanční ohodnocení
NAVÝŠENÍ PLATU po zkušební době a za dobré výsledky
STRAVENKY v hodnotě 70Kč za odpracovanou směnu
DOTOVANÉ STRAVOVÁNÍ
13. plat
V budoucnu možnost POSTUPU
Doprava ZDARMA z centra Brna
Zastávka autobusu hned vedle výrobní haly
4 týdny dovolené + 6 dní navíc
firemní AKCE a přátelské prostředí
Pracovní náplň
Chcete se podílet na spolupráci se světovými značkami jako jsou MAKITA a BOSCH?

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se lisováním technických plastů pro automobilový průmysl, hledáme nové pracovníky do výroby v Modřicích s nástupem IHNED

Náplň práce
- obsluha lisovacího stroje, zpracování plastových výlisků
- manipulace s komponenty a hotovými výlisky
Poznámka
V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu zaslat email

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Plat: 22000
Město: Brno
Datum registrace: 13.06.2017

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com