Pozice: OPERÁTOR VÝROBYZpět na výpis

Pozice: OPERÁTOR VÝROBY
Oblast vykonávání práce: Středočeský
Požadované vzdělání:
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Hledáme pro našeho významného klienta – společnost zabývající se výrobou stavebnic uchazeče na pozici operátor výroby. Kompletace stavebnic, kalibrace strojů, kontrola a příprava k uskladnění.

Nabízíme:
Místo výkonu práce: KLADNO
Základní mzda 104,-Kč/hod + zákonné příplatky za práci o víkendu, v noci
Příplatek za práci na odpolední směně 7,-Kč/hod
Bonusová složka až 4 000,-Kč je vyplácena v závislosti na výkonu, docházce, dodržování BOZP, kvalitě odvedené práce
Dotované stravování - cena hlavního jídla v kantýně 14,-Kč
Práce na HPP – možnost dlouhodobého a stabilního uplatnění s výhledem kariérního růstu
V případě zájmu možnost dohody o pracovní činnosti
Ochranné pracovní pomůcky zajištěny
Zaškolení samozřejmostí
Svozy zaměstnanců

Směnnost:
PO – PÁ: práce ve 3 směnném provoze, tzn. R (7 – 15), O (15 – 23), N (23 – 7)
SO – NE: práce ve 2 směnném provoze, tzn. Denní 11 – 23,00; noční 23 – 11,00
Požadujeme:
manuální zručnost
jemná motorika
dobrý zrak
fyzická zdatnost
logické uvažování
časová flexibilita
technické dovednosti

Náplň práce:
Obsluha výrobních linek – základní obsluha, nastavení, kalibrace
výroba a kompletace stavebnic
konečná úprava výrobků
vkládání materiálu do krabic
příprava k expedici

Nástup: IHNED
Datum registrace: 21.08.2017

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com