Pozice: OBCHODNÍ ŘEDITEL [s NJ nebo AJ](swatcjob)Zpět na výpis

Pozice: OBCHODNÍ ŘEDITEL [s NJ nebo AJ](swatcjob)
Oblast vykonávání práce: Pardubický
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Vrcholový management
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: NJ nebo AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, obchodně servisní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

OBCHODNÍ ŘEDITEL [s NJ nebo AJ](swatcun)

Popis pozice
- řízení obchodních aktivit poboček v ČR, SR a PL
- tvorba a prosazování obchodní strategie
- přímé obchodní vyjednávání s klíčovými obchodními partnery

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání
- prokazatelné úspěchy při řízení obchodního týmu
- zkušenosti z mezinárodně působící společnosti
- znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
- zázemí profesionální a dobře zavedené společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- bonusy, prémie, podíly z výnosu
- volnost při tvorbě cílů a pracovních postupů
- místo pracoviště na Královéhradecku
- termín nástupu dohodou

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01
Datum registrace: 21.03.2016