Pozice: OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER [technické vzdělání]jobZpět na výpis

Pozice: OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER [technické vzdělání]job
Oblast vykonávání práce: Česká Republika
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Prodej a obchod
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAŽER [technické vzdělání](swatwun)

Popis pozice
- rozvoj svěřeného produktového
- udržování a rozvoj vztahu se zákazníky
- zodpovědnost za plnění obchodního plánu
- technické poradenství zákazníkům
- technická podpora prodejního týmu
- monitoring trhu a konkurence
- sledování stavu skladu
- cestování v rámci celé ČR

Požadujeme
- SŠ / VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
- zkušenosti v sektoru Automotive výhodou
- pokročilá znalost AJ slovem a písmem
- ŘP skupiny B - aktivní řidič
- pokročilá znalost PC - MS Office, SAP výhodou
- organizační schopnosti, pečlivost
- samostatnost, spolehlivost

Nabízíme
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- přístup k know-how, intenzivní zaškolovací program, možnost profesního růstu
- nadstandardní platové podmínky - dle zkušeností a schopností kandidáta
- služební vůz i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook
- 5 týdnů dovolené
- příjemný pracovní kolektiv
- home office
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01
Datum registrace: 19.04.2016