Pozice: Nenáročná práce ve skladu - volné víkendy!!!Zpět na výpis

Pozice: Nenáročná práce ve skladu - volné víkendy!!!
Oblast vykonávání práce: Pardubický
Požadované vzdělání: Základní
Obor: Logistika a doprava
Znalost PC, IT: Ano
Znalost jazyků: Český jazyk
Podrobný popis: Hledáme šikovné a pracovité ŽENY na práci ve skladu s kuchyňskými potřebami a oblečením. Práce od PO-PÁ 7:00 - 15:30h.

Nabízíme
- práci pouze na ranní směnu bez pracovních víkendů
- mzdu 95,-Kč/h. + 5,- Kč/h. bonus za výkon
- přátelský kolektiv
- možný nástup IHNED
- zaučení od vedoucích pracovníků
- možnost dlouhodobé brigády či práce na HPP!

Co budete dělat?

- fyzicky nenáročnou brigádu ve skladu s oblečením a kuchyňskými potřebami
- jednoduché zaskladňování a vyskladňování materiálu
- práci se skenerem a počítačem (zadávání čísel, …)

Požadujeme
- věk min 18 let
- možnost docházet alespoň 3x týdně (min 20h/týden)
- pracovitost
- základní znalost na PC
Datum registrace: 10.10.2018

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com