Pozice: MISTR [3směnný provoz](swamkjob)Zpět na výpis

Pozice: MISTR [3směnný provoz](swamkjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání:
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: NJ nebo AJ výhodou
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MISTR [3směnný provoz](swamkun)

Popis pozice
- operativní řízení výrobního úseku
- vedení a motivace středně velkého kolektivu pracovníků
- zajištění výroby sortimentu v požadovaném množství, kvalitě a termínu
- odpovědnost za dodržování technologické kázně na svěřeném úseku dle technologických postupů, pracovních instrukcí, kontrolních předpisů
- odpovědnost za udržování vhodného pracovního prostředí na svěřeném úseku

Požadujeme
- SŠ vzdělání technického směru
- praxe minimálně 3 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- zkušenost s vedením kolektivu
- znalost práce v MS Office
- alespoň písemná znalost některého světového jazyka výhodou
- schopnost pracovat v zavedeném systému managementu jakosti (ISO 9001 popř. ISO/TS 16949)
- spolehlivost, organizační schopnosti, samostatnost, preciznost a zručnost
- ŘP sk. B

Nabízíme
- zázemí stabilní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- dovolená navíc
- další firemní benefity
- místo pracoviště na Náchodsku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 03.02.2015